rolety zaluzje | www.remix24.pl
rolety KONTAKT tel: +48 694 362 386

Rolety Katowice


Rolety Katowice, Śląsk

Rolety materiałowe (tekstylne)

To estetyczne i modne osłony okienne, mogą stanowić samodzielne wyposażenie okna o funkcji przyciemniającej i dekoracyjnej. Zastosowanie rolet jest bardzo wszechstronne na wszystkie rodzaje okien np. PCV, drewniane oraz aluminiowe. Zastosowanie rolet pozwala na indywidualne dopasowanie intensywności oświetlenia co ułatwia pracę biurową na komputerach.

Spełniają niezwykle istotną funkcję przyciemniającą oraz dekoracyjną. W połączeniu z żaluzjami pionowymi stanowiąc ułatwienie w pracy biurowej i przy komputerach. Rolety Katowice

Posiadamy bardzo bogatą kolorystykę usystematyzowaną w kolekcje i rodzaje materiałów (zob. KATALOG). Zastosowanie rolet wolno-wiszących o dużych wymiarach pozwala na przysłonięcie całej wnęki okiennej . Zastosowanie rolet bezinwazyjnych montowanych na skrzydłach okiennych oraz rolety w kasetkach pozwalają na niezależne operowanie osłanianymi kwaterami okien w zależności od potrzeby.

Rodzaje wykonywanych rolet:

mini – to najbardziej popularna forma przysłony okna. Tkanina nawinięta na rurkę o średnicy 18 mm; możliwość bezinwazyjnego montażu oraz zastosowania prowadzenia żyłkowego, umożliwiającego uchylenia skrzydła okna przy opuszczonej na dowolną wysokość rolecie, utrzymując ją blisko szyby.

XL – przeznaczone do dużych powierzchni okiennych; mocowanie do sufitu lub ściany; tkanina nawinięta na rurkę o średnicy 25 mm; możliwość bezinwazyjnego mocowania

rolety w kasecie – trzy rodzaje kasetek z prowadnicami płaskimi lub w kształcie litery C; kasety przyklejane, przykręcane lub zawieszane na ramę okna (montaż bezinwazyjny).

 

Proponujemy zaproszenie naszego przedstawiciela w celu zaprezentowania naszej oferty w zakresie:

» prezentacji katalogów z kolekcjami i kolorystyką rolet materiałowych – dopasowanie do wnętrz
» pomiary w pomieszczeniach wskazanych przez Klienta
» wycenę kosztów dostawy i montażu

 

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, znajdującego się w zakładce kontakt. Proponujemy Państwu bezpłatny pomiar oraz prezentację katalogów !

Rolety, rolety katowice

 

Zobacz też:

KATALOG ROLET MATERIAŁOWYCH

ROLETY PLISOWANE (PLISY)

ROLETY DZIEŃ NOC

Wzorniki


W bogatej ofercie firmy REMIX znajdą Państwo:

 

 

Dodatkowo oferujemy przebudowy, naprawy, a także fachowy montaż w zakresie żaluzji i rolet.

Proponujemy orientacyjną wycenę po skonsultowaniu się z nami poprzez adres e-mail, co może ułatwić podjęcie decyzji.

Rolety katowice, żaluzje pionowe, plisy katowice, rolety dzień noc, czyszczenie żaluzji

Copyright © 1989-2016 remix24.pl