rolety zaluzje | www.remix24.pl
rolety KONTAKT tel: +48 694 362 386

Rolety Katowice, żaluzje Katowice, Śląsk – REMIX


Na rynku technik osłonowych oraz dekoracji wnętrz czerpiemy doświadczenie od roku 1989, co pozwala nam na kompleksową oraz rzetelną obsługę firm, instytucji oraz osób prywatnych.

W ofercie naszej firmy znajdą państwo:

 

 

Zapewniamy pełną obsługę w siedzibie klienta obejmującą:

 

  • pomiary, prezentacje produktów

  • wycenę oraz sporządzenie ofert

  • dostawę i montaż

 

cert

 rolety Katowice, żaluzje Katowice, plisy Katowice, moskitiery Katowice, żaluzje drewniane Katowice

Plisy Katowice – rolety plisowane


Rolety plisowane (plisy), plisy katowice, rolety plisowane katowice

Plisy to skuteczna osłona przed nadmiernym nasłonecznieniem przeznaczona dla biur i mieszkań. Umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Przeznaczone są również dla nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy, półokręgi).

Plisy to nowoczesna osłona okienna, której podstawowymi atutami są: lekkość, estetyka oraz łatwość obsługi. Rolety plisowane doskonale prezentują się w połączeniu z tradycyjnymi osłonami okiennymi (firany lub zasłony), chroniąc nas przed nadmiernym nasłonecznieniem. W odróżnieniu od żaluzji bądź tradycyjnych rolet, dają możliwość zasłonięcia tkaniną dowolnego fragmentu szyby.

Oferujemy Państwu produkty wysokiej jakości, wykonywanie wyłącznie na wymiar, z trwałych i wytrzymałych materiałów. Nasze katalogi zawierają ogromny wybór wzorów i kolorów tkanin. Dodatkowo oferujemy możliwość wyboru systemu sterowania (ręczny bądź łańcuszkowy).

Posiadamy bogatą kolorystykę usystematyzowaną w kolekcje i rodzaje materiałów (katalogi do wglądu w czasie prezentacji), co daje możliwość dopasowania rodzaju materiału rolet w zależności od stopnia zaciemnienia pomieszczenia lub jedynie plis ozdobnych doskonale dopasowanych do wnętrza.

Proponujemy zaproszenie naszego przedstawiciela w celu zaprezentowania naszej oferty w zakresie:

» prezentacji katalogów z kolekcjami i kolorystyką rolet plisowanych – dopasowanie do wnętrz
» pomiary w pomieszczeniach wskazanych przez Klienta
» wycenę kosztów dostawy i montażu

Zalety rolet plisowanych:

  • Nowoczesny wygląd
  • Możliwość przysłonięcia dowolnego fragmentu okna
  • Profile wykonane z aluminium dostępne w wielu kolorach (biały, srebrny, czarny, brązowy, antracyt, ciemna oliwka, złoty dąb, dąb bagienny, kość słoniowa, mahoń, mahoniowy brąz, orzech, sosna). Zobacz PROFILE ROLET PLISOWANYCH
  • Ręczne sterowanie za pomocą uchwytu

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, znajdującego się w zakładce kontakt. Proponujemy Państwu bezpłatny pomiar oraz prezentację katalogów !

 

plisy katowice, rolety plisowane

Zobacz też:

ROLETY MATERIAŁOWE

ROLETY RZYMSKIE

ROLETY DZIEŃ NOC

Copyright © 1989-2016 remix24.pl